Dekornizator gazowy Portasol III z głowicą 15 mm

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Cena: 566,00zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU
lewmik
Dekornizator gazowy Portasol III z głowicą 15 mm

Bezproblemowy i wygodny w obsłudze dekornizator gazowy przeznaczony jest do zabiegu wypalania rogów u bydła. Gazowe zasilanie opalarki do rogów sprawia, że zabiegu można wykonywać w każdym miejscu. Dekornizacji u bydła dokonuje się w celu minimalizacji wzajemnego okaleczenia się zwierząt oraz dla zachowania bezpieczeństwa hodowcy. 
Oferowany dekornizator gazowy pozwala na szybkie i bezpieczne usunięcie rogów nawet u młodych cieląt. Zaleca się by zabiegowi wypalania rogów poddawać zwierzęta jak najwcześniej, nawet 3-8 tygodniowe cielaki. Oczywiście po usunięciu rogi już nie odrastają. Po dokonaniu dekornizacji miejsce po usuniętych rogach należy od razu zdezynfekować.

 W komplecie z dekornizatorem znajduje się standardowa głowica 15mm oraz zamykana walizka transportowa (etui) wykonana z tworzywa sztucznego.


Uwaga ! Urządzenie nie jest napełnione gazem i nie posiada dołożonego gazu.

 

Właściwości produktu:

Zasilanie gazem butan z możliwością napełniania zbiornika
 Głowica o średnicy 15 mm
 Temperatura maksymalna  600° C
 Czas nagrzewania około 5 minut
 Czas pracy na jednym zbiorniku: około 30 minut
 Obudowa ze stali nierdzewnej

 

PODOBNE PRODUKTY