DeLaval guma strzykowa rozmiar 8

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Cena: 68,00zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU
lewmik
DeLaval guma strzykowa rozmiar 8 

Guma strzykowa jest jedyną częścią dojarki mechanicznej, która bezpośrednio styka się ze zwierzęciem. Jakość gumy strzykowej oraz jej pozostałe cechy w istotny sposób wpływają na przebieg i wynik doju oraz na zdrowie zwierzęcia. Bardzo ważne jest więc stosowanie możliwie najlepszych gum strzykowych, jednocześnie nie należy używać gum starych i wyeksploatowanych.

 

Zalety:

  • Większa produkcja mleka
  • Szybszy dój
  • Mniej przypadków zsuwania się gum
  • Zdrowsze wymiona

 

Oryginalne gumy strzykowe maksymalizują efektywność doju. Gumy strzykowe DeLaval wykonane są z jednej z najlepiej skomponowanych mieszanek składników gumowych. Ich miękkość i elastyczność umożliwia dostosowanie się gum do parametrów pracy dojarki oraz strzyków zwierząt. To sprawia, że oryginalne gumy strzykowe w optymalny sposób stymulują krowę do oddawania mleka. Testy wykazują, że gumy strzykowe DeLaval umożliwiają uzyskanie nawet o 0,5 litra mleka więcej od krowy w ciągu dnia. 

 

Opakowanie zawiera komplet 4 sztuk Gum strzykowych Delaval rozmiar 8

 

PODOBNE PRODUKTY