Folia kiszonkarska pryzmowa Silo-Vit REFLECT 12m czarno-srebrno/zielony 120µm

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Cena: 19,50zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU

Niemiecka Folia SILO-VIT REFLECT 120 MIKRONÓW
czarno-srebrno/zielona o szerokości 12m
FOLIA CIĘTA Z METRA

Sianokiszonka i kiszonka z kukurydzy stanowią podstawę w żywieniu bydła, dlatego tak ważne jest prawidłowe sporządzenie tych pasz.
Folia pryzmowa SILO-VIT produkowana jest z najwyższej jakości granulatów w systemie COEX3. Niezwykle elastyczna(nawet przy dużym mrozie)wytrzymała na rozdarcia i przebicia.Zawiera stabilizator UV dzięki czemu nie starzeje się pod wpływem promieni słonecznych. Zapewnia warunki beztlenowe niezbędne w procesie zakiszania, zapobiega ulatnianiu się dwutlenku węgla pełniącego funkcję konserwantu.Dzieki swoim właściwościom gwarantuje odpowiednią temperaturę


Folia 3 warstwowa (Coex 3), wykonana na bazie katalizatorów z PE-LD. Posiada stabilizator UV. Wyprodukowana przy współpracy rolników oraz naukowców z DLG.
Innowacyjna folia kiszonkarska z regulacją temperatury.Dzięki 3 krotnie większemu odbiciu światła niż przy standardowych foliach kiszonkarskich zmniejsza się odpad zepsutej kiszonki wskutek przegrzania silosu.

Silo-Vit REFLECT charakterystyka:

  • Elastyczna i wytrzymała,
  • Odporna na silny mróz,
  • Gwarancja UV,
  • Czytelne oznakowanie,
  • Solidny producent.

Dane techniczne:

szerokość rolki: 12 metrów
długość rolki: cięta z mb
ilość warstw: 3
grubość: 120 µm
kolor: czarno-srebrno/zielona
producent: Niemcy

PODOBNE PRODUKTY