Folia podkładowa kiszonkarska 14x50m Niemiecka

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Cena: 579,00zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU
lewmik
Folia podkładowa kiszonkarska 14x50m Niemiecka

Folia kiszonkarska podkładowa- idealne odgazowanie pryzmy

Folia podkładowa kiszonkarska to tak zwane odgazowanie pryzmy. Ułożenie folii bezpośrednio na górną warstwę roślin zapewnia lepsze przyleganie folii podkładowej do zakiszanej masy, zapobiega tworzeniu się pęcherzyków powietrznych między folią a kiszonką. Wilgotność, którą zawiera zakiszana masa, powoduje przyciąganie transparentnej folii podkładowej do kiszonki, co pozwala bez zakłóceń przebiegać fermentacji beztlenowej. Dzięki zastosowaniu folii podkładowej po otwarciu i rozpoczęciu skarmiania paszy, powietrze ma utrudniony bądź uniemożliwiony dostęp do zmagazynowanej partii. Dodatkowo chroni ona kiszonkę przy ścianach bocznych jak i w miejscach styku kiszonki z silosem, zapobiega przedostaniu się wody oraz powietrza.

Zapewnia lepsze przyleganie Folii do zakiszanej masy
Zapobiega tworzeniu się pęcherzyków powietrza
zapobiega przedostaniu się wody oraz powietrza po Rozpoczęciu skarmiania paszy

 

Niemiecka folia podkładowa kiszonkarska 14x50 m

 

Folia podkładowa to 40 mikronowa folia rolnicza charakteryzująca się specjalnymi parametrami. Dzięki nim zapewnia  maksymalne zabezpieczenie oraz konserwację przechowywanej paszy. Folia podkładowa, dzięki swoim właściwościom szczelnie przylega do kiszonki. Dokładnie dopasowuje się do wszelkich nierówności, tym samym minimalizuje występowanie jakichkolwiek wolnych przestrzeni pomiędzy paszą, a górną grubszą folią. Stosowanie tej folii znacznie ogranicza pojawianie się pleśni i poprawia wartość odżywczą paszy objętościowej.

W jaki sposób działa folia podkładowa? Wykorzystuje zjawisko adhezji. Jest ona w stanie szczelnie przywrzeć do paszy. Stosuje się ją pod folią kiszonkarską, bezpośrednio na zakiszoną masę. Folia podkładowa najwyższej jakości to produkt pochodzący w 100% z czystego surowca. Na rynku występują także folie z dodatkiem reganulatu, jednak tylko folia z czystego surowca daje pełną ochronę.

Folia podkładowa zapewni ci wiele korzyści – przede wszystkim maksymalną szczelność silosu. W praktyce zapewnione są warunki beztlenowe co znacznie poprawia walory odżywcze paszy.
 

Maksymalna szczelność,
Zapewnia warunki beztlenowe,
Poprawia walory odżywcze paszy,
Ogranicza dostęp powietrza po otwarciu pryzmy,
Dodatkowa warstwa ochronna.


 

PODOBNE PRODUKTY