Huzar activ 387 OD 1 L

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h
Cena: 150,00zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU

Opis produktu:

Huzar Activ 387 OD to herbicyd o działaniu systemicznym. Pobierany jest poprzez liście oraz korzenie chwastów i przemieszczany w roślinie, powodując wstrzymanie rozwoju i wzrostu chwastów. Najskuteczniej Huzar Activ 387 OD niszczy chwasty jednoroczne znajdujące się w fazie 2-4liści. Efekt chwastobójczy uzyskuje się po upływie 1 do 3 tygodni od wykonania zabiegu. Szybkość działania Huzar Activ zależna jest od fazy rozwojowej zwalczanych chwastów, panujących warunków atmosferycznych – temperatury, wilgotności powietrza oraz tempa wzrostu chwastów.

Chwasty wrażliwe na środek Huzar Activ 387 OD:
w dawce 0,75l/ha:
bodziszek drobny, gorczyca polna, gwiazdnica pospolita, iglica pospolita, , jasnota różowa, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, , przytulia czepna, przetacznik polny, rdest plamisty, rumian polny, samosiewy rzepaku, sporek polny, stulicha psia, tasznik pospolity, tobołki polne,

w dawce 1,0 l/ha:
chaber bławatek, jasnota purpurowa, przetacznik perski,

Chwasty średnio wrażliwe na środek Huzar Activ 387 OD:
w dawce 1,0 l/ha:
fiołek polny, przetacznik bluszczykowi, rdest powojowy.
 

Firma LEWMIK.PL jest podmiotem  wpisanym do rejestru obrotu środkami ochrony roślin o Nr. 10/03/15402
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę rejestracyjną oraz stosować się do jej zapisów. Środki ochrony roślin mogą być kupowane tylko przez osoby pełnoletnie oraz posiadające stosowne uprawnienia opisane w art. 28 ustawy z dnia 8 marca 2013 rokuo (Dz. U. 2013, poz. 455) o środkach ochrony roślin.
 

Huzar activ 387 OD 1 L, preparaty chwastobójcze, środki ochrony roślin, artykuły rolnicze, nawozy dolistne, nawozy doglebowe, preparaty do opsysku, środki owadobójcze, środki grzybobójcze, fungicydy, insektycydy, herbicydy

PODOBNE PRODUKTY
300,00zł
Brak towaru
325,00zł
Brak towaru
62,00zł
Brak towaru