Worki do sianokiszonki średnica 125cm Polski 10szt

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h
Cena: 170,00zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU
lewmik
 
 
Worki na sianokiszonkę na bale 125cm średnicy
Pakowane po 10 sztuk
 

Wyrób sianokiszonki jest ciekawą alternatywą dla  wyrobu kiszonki lub siana.

Pasza w takiej formie nadaje się do żywienia  koni a także innych małych przeżuwaczy, jak owce czy kozy. Stosowana jest również do dokarmiania zwierzyny łownej.

Produkcja sianokiszonek na cele paszowe prowadzona jest najczęściej w balotach tworzonych z zastosowaniem folii polietylenowej w formie worków do sianokiszonki lub folii do owijarek.

Gotowe worki do kiszonek mają za zadanie w łatwy sposób bez potrzeby użycia specjalistycznych maszyn przygotować gotowe baloty. Wystarczy na sprasowany balot nałożyć worek, odciąć dopływ powietrza poprzez zawiązanie worka i po 3 tygodniach otrzymujemy kiszonkę.

Sianokiszonka w workach jest tańszą opcją produkcji kiszonki w porównaniu do folii owijających czy pryzmowych. Worki do kiszonki są zatem pożądanym produktem na rynku rolniczym w okresie sianokosów.

Worki na sianokiszonkę wytwarzane są z fizjologicznie obojętnej folii polietylenowej LDPE, która wyróżnia się termoplastycznością i giętkością. Ma wysoką wytrzymałość mechaniczną, a także odporność na przenikanie wilgoci oraz pary wodnej oraz działanie kwasów, soli czy też zasad.

Zadaniem folii, z której wykonany jest worek do sianokiszonki jest szczelne okrycie biomasy i stworzenie warstwy ochronnej zapewniającej odpowiedni przebieg procesów fermentacyjnych bez dostępu powietrza.

Duże znaczenie w produkcji sianokiszonki ma również barwa folii. Worki na sianokiszonkę są barwy jasnej- mlecznej, która odbija więcej ciepła niż folia czarna, dzięki czemu zapewnia lepsze warunki fermentacji.

Worki do sianokiszonki występują w dwóch rozmiarach, na bele 120 i 150 zawierają ochronę przed promieniowaniem UV przez 12 miesięcy.

 

Worki na sianokiszonkę - białe, trzy warstwowe, produkowane z oryginalnego surowca, stabilizowane filtrem UV.

Na baloty o średnicy 1,25 metra.

bardzo wytrzymałe i elastyczne.

Worek do sianokiszonki wymiary: 1250 x 460x 0,09 długość 3000 mm

 

Worki do kiszonki sprzedajemy w opakowaniach zbiorczych 10szt.

 

 

 

PODOBNE PRODUKTY