Worek do sianokiszonki średnica 150cm Niemiecki 10szt

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h
Cena: 240,00zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU
lewmik
 
 
Worek na sianokiszonkę na baloty o średnicy 150cm
 Pakowane po 10 sztuk
 
 

Wyrób sianokiszonki jest ciekawą alternatywą dla  wyrobu kiszonki lub siana.

Pasza w takiej formie nadaje się do żywienia  koni a także innych małych przeżuwaczy, jak owce czy kozy. Stosowana jest również do dokarmiania zwierzyny łownej.

Produkcja sianokiszonek na cele paszowe prowadzona jest najczęściej w balotach tworzonych z zastosowaniem folii polietylenowej w formie worków do sianokiszonki lub folii do owijarek.

Gotowe worki do kiszonek mają za zadanie w łatwy sposób bez potrzeby użycia specjalistycznych maszyn przygotować gotowe baloty. Wystarczy na sprasowany balot nałożyć worek, odciąć dopływ powietrza poprzez zawiązanie worka i po 3 tygodniach otrzymujemy kiszonkę.

Sianokiszonka w workach jest tańszą opcją produkcji kiszonki w porównaniu do folii owijających czy pryzmowych. Worki do kiszonki są zatem pożądanym produktem na rynku rolniczym w okresie sianokosów.

Worki na sianokiszonkę wytwarzane są z fizjologicznie obojętnej folii polietylenowej LDPE, która wyróżnia się termoplastycznością i giętkością. Ma wysoką wytrzymałość mechaniczną, a także odporność na przenikanie wilgoci oraz pary wodnej oraz działanie kwasów, soli czy też zasad.

Zadaniem folii, z której wykonany jest worek do sianokiszonki jest szczelne okrycie biomasy i stworzenie warstwy ochronnej zapewniającej odpowiedni przebieg procesów fermentacyjnych bez dostępu powietrza.

Duże znaczenie w produkcji sianokiszonki ma również barwa folii. Worki na sianokiszonkę są barwy jasnej- mlecznej, która odbija więcej ciepła niż folia czarna, dzięki czemu zapewnia lepsze warunki fermentacji.

Worki do sianokiszonki występują w dwóch rozmiarach, na bele 120 i 150 zawierają ochronę przed promieniowaniem UV przez 12 miesięcy.

 

Worki na sianokiszonkę - białe, trzy warstwowe, produkowane z oryginalnego surowca, stabilizowane filtrem UV.

Na baloty o średnicy 1,50 metra.

bardzo wytrzymałe i elastyczne.

Worek do sianokiszonki wymiary: 1500 x 460x 0,09 długość 3000 mm

 

Worki do kiszonki sprzedajemy w opakowaniach zbiorczych 10szt.

 

 

 

PODOBNE PRODUKTY