Odstraszacz Pestox Spray na kuny łasice 500 ml

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Cena: 28,00zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU

Odstraszacz na drobną dziką zwierzynę  500ml

W 100% wykonane z naturalnych składników. Bezpieczne dla ludzi i środowiska,biodegradowalne. Najsilniejsza formuła na rynku Ekstremalnie długi czas działania Skutecznie zniechęca KUNY i inne ŁASICOWATE Bezbarwny, niebrudzący, nie klei się Stosowany przez profesjonalistów Preparat nie jest toksyczny Bezpieczny dla tworzyw sztucznych, szklanych, gumowych i lakierowanych oraz roślin i zwierząt domowych. Skuteczność potwierdzona przez grono ekspertów z dziedziny odstraszania oraz przez szereg naszych klientów. Preparat polecany jest do stosowania wszędzie tam, gdzie widać aktywność lisa. Można go użyć w domach, szopach, strychach, poddaszach, magazynach itp. Spray dociera wszędzie tam gdzie w tradycyjny sposób nie można dojść, szpary, zakamarki, szczeliny, nory, tunele itp.

Sposób użycia:

  • Przed użyciem preparatu należy go wstrząsnąć przez oko 10 sekund.
  • spryskaj powierzchnię, którą chcesz chronić z odległości około 20 cm. Powtórz zabieg nie później niż do 14 dni od pierwszego zastosowania.
  • Działa natychmiast do 12 tygodni, w zależności od warunków pogodowych.

Skład:

  • zawiesina wodna mikrokapsułek naturalnych olejków eterycznych

Przechowywanie: w oryginalnym opakowaniu, maksymalna temperatura 25C.

PODOBNE PRODUKTY