Poidło Tucznik Maciora żeliwne PM-7 Macro-Pool

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Cena: 89,00zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU

Poidło Tucznik Maciora żeliwne PM-7 Macro-Pool

Woda jest podstawowym składnikiem organizmu zwierzęcego. Pełni w nim bardzo dużo funkcji, spośród których warto wymienić chociażby udział w procesach metabolicznych, termoregulacji, czy transporcie substancji odżywczych wewnątrz organizmu. W zależności od wieku i masy ciała, świnia może pobrać nawet 35 litrów na dobę, jak ma to miejsce w przypadku loch w fazie laktacji. Zwierzęta powinny mieć stały i nieograniczony dostęp do wody, dlatego też niezbędnym elementem wyposażenia chlewni, są poidła

POIDŁO MISKOWE MACIORA TUCZNIK Najpopularniejsze na rynku poidła miskowe z zaworami smoczkowymi typu ZP-3 o standardowych gwintach 1/2 cala i długości 12,5 cm. Poidła miskowe dla świń wykonane są z mocnych materiałów. Wykonane z odlewu żeliwnego pomalowanego proszkowo. Przedmiotowe poidło przeznaczone jest dla macior, ale również z powodzeniem wykorzystywane przy pojeniu tuczników. Misa stanowi odlew żeliwny malowana proszkowo. Doprowadzenie wody odbywa się poprzez zawór wykonany ze stali kwasoodpornej, którego wewnętrzne elementy wykonane są z mosiądzu. Wlot zraszacza zabezpieczony jest specjalnym sitkiem chroniącym zawór przed zanieczyszczeniami. Zawór wkręcany jest w górną część poidła mocowany za pomocą śrubunku.

Dane techniczne:

  • Przyłącze (zewnętrzne do górnej części korpusu) gwint 1/2 cala Nominalne ciśnienie pracy: 0.04-0.5 MPa
  • Wydajność nominalna : 2-6 l/min
  • Rozstaw otworów mocujących: 15,5 cm
PODOBNE PRODUKTY