Preparat płyn dezynfekcji obuwia Agrisol Barsan 1l

Dostępność: Wysyłka w przeciągu 2-3 dni
Cena: 25,00zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU
lewmik
Preparat płyn dezynfekcji obuwia Agrisol Barsan 1l

Agrisol Barsan - płyn do dezynfekcji pianowej o odczynie obojętnym do zastosowania na powierzchniach kontaktujących się z żywnością i do dezynfekcji na matach dezynfekcyjnych.

Sposób użycia na matach dezynfekcyjnych: Stosować w formie 1% roztworu wodnego (100 ml preparatuna 10 l wody). 1 kg wystarczy na przygotowanie 100 litrów roztworu roboczego. Do sporządzenia roztworu roboczego użyć wody o temperaturze powyżej 20 . Przygotowany roztwór wylać na matę dezynfekcyjną i uzupełnić w miarę jego zużycia.

Dezynfekcja powierzchni kontaktujących się z żywnością:

Przygotować roztwór roboczy produktu o stężeniu 1% wag., rozpuszczając 1 kg (1 litr) produktu w 99 kg (99 litrach) wody wodociągowej o temperaturze 20°C ( lub korzystnie w wodzie o temperaturze wyższej). Przy pomocy aparatu pianowego lub używając lancy do pianowania pokryć dezynfekowane powierzchnie pianą wytworzoną z roztworu roboczego i pozostawić co najmniej 15 minut na powierzchniach

Po upływie 15 minut powierzchnie dokładnie spłukać wodą przeznaczoną do spożycia.

Pojemność 0,9 Kg

PODOBNE PRODUKTY