Siatka rolnicza JUTA do owijania bel 125cm x 2000m

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Cena: 460,00zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU
lewmik
 
 
Siatka rolnicza JUTA do owijania bel
Wymiar: 125cm x 2000m
 
 
 

Zwijanie surowca roślinnego w bele cylindryczne w Polsce od lat cieszy się niezmiennym uznaniem przedsiębiorców rolnych.

Posiada wiele zalet m.in. tak uformowany materiał jest bardziej odporny na wpływ czynników atmosferycznych w okresie przechowywania na wolnym powietrzu.

Zastosowana do obwiązywania siatka do balotów wyróżnia się szeregiem walorów w przeciwieństwie do wykorzystywanego w tym samym celu sznurka rolniczego.

Siatka do bel zalety:

  • szybsze obwiązywanie beli siatką
  • zachowanie dobrego kształtu balotu
  • ułatwienie transportu przygotowanych beli do miejsca przechowywania
  • wykonanie większej ilości bel w ciągu godziny poprzez skrócenie czasu obwiązywania beli
  • zwiększenie wydajności prasy, oszczędność paliwa i nakładu robocizny

 

Siatka rolnicza do bel w porównaniu do sznurka przy zbiorze zielonek na kiszonkę, pozwala wyeliminować występowanie powietrznych przestrzeni przy krawędziach bel podczas owijania, co sprzyja wzrostowi jakości sianokiszonek. Dodatkowo przy zbiorze lucerny problemem są twarde łodygi odstające od powierzchni beli i podczas owijania często przebijają folię. Zastosowana do tego celu  siatka do bel  wykluczy ten problem a także ograniczy tracony czas na uszczelnianie przerwanej powłoki.

 

Siatka JUTA NETWRAP jest wykonana z fizjologicznie obojętnego polietylenu HDPE, który wyróżnia się giętkością i wysoką wytrzymałością mechaniczną.

Dzięki zastosowaniu najlepszych surowców oraz wykorzystaniu najnowszych maszyn Karl Meyer siatka  perfekcyjnie i symetrycznie kryje bele od krawędzi do krawędzi. Dodatkowo wzmocnione brzegi siatki uniemożliwiają zsuwanie się jej do środka beli oraz jednocześnie zabezpieczają przed rozprężaniem się na brzegach. Taka konstrukcja gwarantuje trwałe utrzymywanie cylindrycznego kształtu balotu, co w przypadku zbioru zielonek na kiszonkę umożliwia dokładne i szczelne owinięcie jej folią

 

Siatka do balotów  JUTA NETWRAP to gwarancja wytrzymałości na rozciąganie oraz wysoka ochrona UV.

Siatka była testowana i sprawdza się wyśmienicie na wszystkich popularnych typach maszyn do belowania.

 

Siatka JUTA NETWRAP przeznaczona jest do siana, słomy, kiszonki lub suszonych roślin pastewnych.

Posiada  widoczny czerwony pasek ostrzegawczy, informujący o końcu rolki oraz kolorowe krawędzie oznaczające lewą i prawą stronę walca ułatwiające jej prawidłowy rozładunek. Kolorowe krawędzie służą także  jako dodatkowe wzmocnienie siatki.

 

  • Szerokość siatki: 1,25m   

  • Długość:  2000m

 

 

 

 

PODOBNE PRODUKTY