Sól Himalajska lizawka solna ok 2-3kg 80minerałów

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Cena: 18,90zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU
lewmik
SÓL HIMALAJSKA

Brak soli w żywieniu zwierząt może wywoływać bardzo negatywne skutki. Podstawowym objawem jej deficytu u bydła jest brak apetytu i ograniczenie pobierania paszy, niska wydajność, słabe przyrosty, wypadanie i matowienie sierści oraz opóźniony wzrost młodych zwierząt Aby nie dochodziło do takich sytuacji, szczególną uwagę należy zwrócić na stosowanie lizawek solnych w żywieniu bydła na pastwisku oraz przy szerokim zastosowaniu kiszonek. Lizawki solne nie tylko utrzymują sód i chlor na odpowiednim poziomie, ale także w znaczący sposób wpływają na zwiększenie pobrania paszy, co w przypadku krów mlecznych przekłada się na wyższą produkcję mleka, a w przypadku młodych zwierząt na przyrosty.

  • Wykrystalizowana ok 250 mln lat temu. Zawiera ponad 80 związków mineralnych. Sól ta wydobywana jest ręcznie z 400-600 metrów głębokości
  • Nie jest produktem rafinowanym ani też nie posiada żadnych wzbogaceń chemicznych.
  • Nie jest wybielana.
  • Idealna lizawka dla koni - zdrowa i naturalna
  • Waga ok 2,5 kg - może się jednak różnić ze względu na naturalny charakter produktu.
  • Zafoliowana - jako ochrona przed wilgocią, zaopatrzona w sznurek do powieszenia.
PODOBNE PRODUKTY