Tatuownica uszna zaciskowa 7mm do znakowania zwierząt + 7 znaków

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Cena: 130,00zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU
lewmik
Tatuownica uszna zaciskowa 7mm

Uniwersalna tatuownica przeznaczona do znakowania zwierząt gospodarskich, głównie świń i królików, chociaż nadaje się również do tatuowania innych zwierząt, takich jak psy. Urządzenie przeznaczone jest do wykonywania tatuażu na małżowinach usznych metodą zaciskową. Uchodzi za delikatniejsze niż tatuownica uderzeniowa. Tatuownica wykonana jest ze wzmocnionego i wytrzymałego duraluminium ciśnieniowego. Zastosowanie tego właśnie tworzywa sprawia, że produkt jest nie tylko trwały, ale również lekki i wygodny w obsłudze, nie powodując przy tym nadmiernego zmęczenia rąk i dłoni. Powierzchnia przyrządu jest polerowana i malowana proszkowa, co przyczynia się do lepszej pracy oraz bardziej estetycznego wyglądu.

Oferowany model posiada wzmocnioną głowicę z formatką i podkładką elastyczną, dzięki czemu naniesienie tatuażu odbywa się szybciej i jest bardziej precyzyjne. Do tatuownicy wkłada się cyfry i litery w wymiarze 7 mm. Jednorazowo, w jednej linii uchwyt pomieści siedem takich znaków.

Zgodnie z wymogami ARiMR tatuaż powinien znajdować się w obu małżowinach usznych. Najpierw w prawym uchu powinna zostać wytatuowana pierwsza część numeru ("PL" + 5 pierwszych cyfr), potem w lewym uchu dalsza część numeru. Aby ułatwić sobie pracę zazwyczaj najpierw tatuowana jest pierwsza część numeru stada, po czym znaki są wymieniane i na drugim uchu tatuowane pozostałe cyfry.

W komplecie z tatuownicą sprzedawany jest zestaw 7 znaków (do wyboru wszystkie cyfry oraz litery P i L).

Znaki poddane zostały procesowi hartowania, któremu zawdzięczają dużą trwałość i wytrzymałość. Szpilki, które są wykonane ze stopów metali, odznaczają się długą żywotnością i zachowują ostrość przez długi okres użytkowania. 

Prosimy o wybór odpowiednich liter i cyfr.

PODOBNE PRODUKTY