Chwytak, urządzenie do podnoszenia krów Profi, do 900 kg

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Cena: 660,50zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU

Urządzenie do podnoszenia krów Profi, do 900 kg

Urządzenie do podnoszenia krów to solidny i przydatny przyrząd w każdej hodowli bydła. Został zaprojektowany z myślą o tym, aby ułatwić podnoszenie tych krów, które w danym momencie mają z tym problem, a więc między innymi po ciężkich wycieleniach, poważnym zapaleniu wymienia, urazach kończyn, bolesnych racicach, silnej ketozie, przemieszczeniu trawieńca czy po zapaleniu po zatrzymaniu łożyska. Należy bowiem wiedzieć, że już nawet trzydniowe leżenie krowy bardzo ogranicza jej szanse na przeżycie. Jej podnoszenie jest zatem wskazane w celu podtrzymania pracy żołądka i jelit, a zatem w celu umożliwienia przetrwania zwierzęcia. Należy wobec tego podnosić zwierzę kilka razy dziennie po około 5 minut.

W jaki sposób podnosi się krowę?

Urządzenie zaciska się najpierw na biodrach krowy, a potem przeplata się linę lub łańcuch o zawleczkę i zaczepia do podnośnika (na przykład do ładowarki lub TUR-a). Przyrząd jest bowiem tak skonstruowany, że znakomicie współpracuje z różnymi urządzeniami podnoszącymi. Ostatnim etapem pracy jest podniesienie zwierzęcia na taką wysokość, aby mogło one pewnie stanąć na własnych nogach.Ramiona urządzenia zostały zabezpieczone gumą, co pozwala na dopasowanie przyrządu do każdej krowy.Oferowane urządzenie do podnoszenia bydła dedykowane jest dla ras średnich, a więc dla krów ważących nie więcej niż 900 kg.

Właściwości produktu:

  • Wysokość: 66cm
  • Długość całkowita: 90cm
  • Max rozstaw: ok. 70cm
  • Waga: 10,5kg
PODOBNE PRODUKTY