Wanna-kuweta do kąpieli,dezynfekcji kopyt modułowa

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Cena: 1301,00zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU
lewmik
Wanna-kuweta do kąpieli,dezynfekcji kopyt modułowa

Wanna do dezynfekcji kopyt 203x83x18,5 cm, 200l

Mycie posadzek, przepędów, rusztu, wymiana ściółki, higiena stanowisk legowiskowych, okresowa dezynfekcja i bielenie to podstawowe i niezbędne czynności codziennej higieny pomieszczeń inwentarskich. Jeśli się tego nie robi systematycznie to nieproszeni goście (wirusy, bakterie, grzyby) nie tylko się zadomowią na stałe ale staną się przyczyną wielu schorzeń.Aby uniknąć zagrożeń i w porę interweniować w przypadku zmian chorobowych w obrębie puszki racicowej należy wykorzystać sprawdzone technologie i preparaty do pielęgnacji racic.Kąpiel racic to najbardziej skuteczny sposób zapobiegania rozwojowi schorzeń kończyn o podłożu bakteryjnym.

Dzięki możliwości łączenia ze sobą można stworzyć odpowiednie miejsce do dezynfekcji w zależności od dostępnej powierzchni.Pierwsza wanna może służyć jako "płukanka" aby pozbyć się wszelkiego rodzaju zabrudzeń dzięki temu wanna zasadnicza do dezynfekcji pozostanie dłużej czysta co ulepszy proces. Kuweta zaprojektowana i wykonana w taki sposób aby kopyto zwierzęcia lekko się rozszerzało co pozwoli na lepsze dotarcie środka w przestrzeń między pazurami

Dane techniczne:

  • Wymiary: 203 x 83 x18,5 cm
  • Pojemność: 200 l
  • Materiał:Wysokiej klasy polietylen odporny na ścieranie i preparaty chemiczne
  • Modułowość: Możliwość łączenia kolejnych wanien wzdłużnie i poprzecznie
  • Praktyczna podziałka

PODOBNE PRODUKTY