Witaminy i minerały wapń dla drobiu dziobak 4kg.

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Cena: 54,50zł
PŁATNOŚCI

Zapłać za zamówione produkty szybko i bezpiecznie płatnościami internetowymi, blikiem, przelewem lub przy odbiorze

Logo Tpay

GWARANCJA

Firma LEWMIK.PL na zakupione artykuły udziela gwarancji na okres od 12-24 miesięcy od daty zakupu. Długość okresu gwarancji ustalana jest indywidualnie do każdego produktu o ile nie jest ona wczesniej określona przez producenta.

OPIS PRODUKTU
lewmik
Dziobak 4kg dla drobiu

Drób ma naturalny zwyczaj dziobania paszy. Jednak w nowoczesnej intensywnej hodowli drobiu pasza jest dostarczana przed zwierzę, co nie wymaga dziobania. Powoduje to zaburzenia zachowania zwierząt:

1. Kanibalizm z powodu nadmiernego dziobania (w zależności od zachowania kurczaków na pokazie myśliwskim).
2. Nadmierny wzrost dzioba z powodu braku przycinania (przepisy dotyczące dobrostanu zwierząt zabraniają przycinania dzioba).

Produkowany w całości z naturalnych surowców, bez chemicznych środków wiążących, Dziobak zaspokaja instynkty dziobania ptaków hodowlanych i zapobiega ewentualnym zaburzeniom zachowania.
Kamień mineralno-witaminowy dla drobiu zapobiegający zaburzeniom zachowania i zaspokajający naturalne instynkty dziobania poprzez dostarczanie minerałów.

Wyprodukowany w całości z naturalnych surowców. Skorupki ostryg i mąka z łupin chleba świętojańskiego to doskonały tarnik.
Zaspokaja instynkt dziobania, zapewnia ptakom wystarczające zajęcie i uwalnia je od stresu. Nie powoduje przypadków kanibalizmu.
Zawiera wapń, magnez, sód i inne pierwiastki śladowe, które przyczyniają się do rozwoju zdrowych kości i piór przy jednoczesnym zachowaniu zdrowia ptaków.
Zawiera niezbędne minerały i sole. Zapewnia zdrowy metabolizm.
Nadaje się do rolnictwa ekologicznego (inwentarz żywy)
Dotyczy brojlerów, piskląt, niosek, gęsi, indyków i ptaków egzotycznych

PODOBNE PRODUKTY