KILKA SŁÓW O NAS

Lewmik – miejsce tworzą ludzie

Opinie naszych klientów są dla nas niezwykle ważne

Zaufanie pierwszych klientów, nakład pracy oraz  nabywane doświadczenie umożliwiło szybki rozwój  firmy. Lata doświadczeń pokazały nam że możemy z dumą i pełnym przekonaniem polecać swój asortyment  naszym klientom. Nie boimy się stwierdzić, że słyniemy z solidności i profesjonalnej obsługi. W  sklepie internetowym przedstawiamy ofertę dostosowaną do potrzeb rolnika, farmera lub hodowcy. Każdego zainteresowanego traktujemy osobno i z największą starannością – odpowiadamy na wszelkie pytania.  Mając na uwadze dobro klientów można kontaktować się z nami osobiście, mailowo  i telefonicznie a także za pomocą witryny www – w zakładce kontakt. Dysponujemy również własnym magazynem dzięki czemu czas oczekiwania na zamówione produkty jest stosunkowo krótki.

SKLEP ROLNICZY LEWMIK

Historia naszej firmy

Firma LEWMIK rozpoczęła swoją działalność w 2000r. i jest prowadzona przez Roberta Lewandowicza.  Przedsiębiorstwo figuruje we wpisie Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonym przez Urząd Miasta Bełchatów pod numerem 001660870/2014.

Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej i hurtowej artykułów do produkcji rolnej,  części zamiennych i akcesoriów do maszyn rolniczych. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami.

Są to produkty najwyższej jakości, przeznaczone dla klientów ceniących jakość, niezawodność , solidne i precyzyjne wykonanie. Każdy z oferowanych artykułów  wykonywany jest  przez fabryki posiadające  najnowocześniejsze linie produkcyjne.

Zachęcamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych

SKLEP ROLNICZY LEWMIK

Zachęcamy do kontaktu i rozpoczęcia współpracy

2000
ROK ZAŁOŻENIA
+5000
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
21
FIRM WSPÓŁPRACUJE Z NAMI
2
BIURA
13
PRACOWNIKÓW
750
ZAKOŃCZONYCH PROJEKTÓW